Loading…

Naprawa i Serwis Spycharek Warszawa

Naprawa Spycharki na Budowie - Mechanik Mobilny
Kontakt

#MAGBUD #tulejowanie #wytaczanie #regeneracja otworu wytaczarką mobilną własnej konstrukcji



#MAGBUD​ #remontmaszynbudowlanych​ #wytaczanie​ #tulejowanie​ #kasowanieluzów​
Zapraszamy do współpracy.
—-
Montaż filmu: https://skuteczni.net/

Youtube Naprawa Maszyn Budowlanych – Naprawa Spycharek oraz Naprawy sprzętu budowlanego, Serwis Spycharek na Budowie, MOBILNY SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE

27 thoughts on “#MAGBUD #tulejowanie #wytaczanie #regeneracja otworu wytaczarką mobilną własnej konstrukcji

  1. Ciekawy, pouczający film. Użył Pan dobrych argumentów popierających metodę z użyciem tulei redukcyjnych. Mam jednak pytanie jak wygląda trwałość takiego rozwiązania. Pomijam kwestie, gdzie główna tuleja jest zbyt cienka, żeby można było ją roztoczyć i wstawić tuleję redukcyjną. Wtedy pozostaje tylko napawanie i roztaczanie. Pytanie jednak mam czy taka hartowana tuleja mimo, że jest ciasno wciśnięta w tuleję główną nie będzie łapać luzów po wielu godzinach pracy, gdy ktoś nie wymieni na czas tulei docelowych z brązu czy innego materiału i sworzeń zacznie wybijać tuleję redukcyjną. Wtedy wymieni się na nową, ale gdyby doszło do wybicia roztoczonego otworu wtedy pozostaje napawanie czy roztaczanie na kolejny większy wymiar?

  2. Świetny film, super się słucha ludzi którzy używają technicznego języka. Nie ma co się przejmować tymi co chyba tylko z zazdrości próbują podważać czyjąś pracę i doświadczenie. 500zł z napawaniem to jakaś bzdura, na Pomorzu średnio tyle kosztuje samo wytoczenie otworu pod większej średnicy tuleje z napawaniem ta kwota x2. Druga sprawa jest taka że nie każdy materiał można napawać metodą MAG. Również zajmuję się obróbka metali zawodowo i także zbudowałem sobie wytaczarkę mobilną, używam identycznych metod jeśli chodzi o regulację wysuwu noża, pomiaru otworu czy szlifowaniu trzpieniówką ostatnich kilku setek do docelowego wymiaru. Z chęcią obejrzałbym odcinek o produkcji tulei. Pozdrawiam.

  3. Właśnie nawiązując do Pana wypowiedzi, nie lepiej wytoczyć jakiś wymiar wytaczarką a potem że tak powiem dopasować się ta tuleja redukcyjną ? Jako laik że tak powiem 😀, wydaje mi się że chyba na tokarce jest łatwiej ustalić dany wymiar niż na wytaczarce ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!